Agnieszka Bańka - dyrektor

Anna Dymitrowicz - wicedyrektor

 

 

 

              RADA PEDAGOGICZNA

 

 

l.p

nazwisko i imię

przedmiot

1.        

Antoszewska Halina

nauczanie początkowe

2.        

Auchim  Elżbieta

nauczanie początkowe

3.        

Bańka Agnieszka

nauczanie początkowe

4.        

Boużyk Bogumiła

biblioteka, EDB, geografia

5.        

Borkowska Monika

nauczanie początkowe

6.        

Bukiejko Andrzej

J. polski, WF

7.        

Bukiejko Katarzyna

WF

8.        

Cichoń Magdalena

J. polski

9.        

Duryło Jarosław

Matematyka, fizyka, chemia

10.     

Duryło Joanna

nauczanie początkowe

11.     

Dymitrowicz Anna

nauczanie początkowe

12.     

Dzięgelewska- Tuzik Beata

matematyka, fizyka, informatyka

13.     

Dudziak Beata

nauczanie początkowe

14.     

Gołaszewska Monika

j. rosyjski

15.     

Janicka Maria

informatyka

16.     

Kierwicz Magdalena

muzyka, WF

17.     

Kotkowska Małgorzata

historia

18.     

Kulpa Grażyna

j. polski

19.     

Kwaśniewski Jarosław

informatyka, WF

20.     

Lipka Elżbieta

matematyka

21.     

Miller Małgorzata

wf

22.     

Miller Mirosław

wf

23.     

Obrębska Ewa

religia

24.     

Obrębski Jan

religia

25.     

Pawlaszek Edyta

j. angielski

26.     

Przybyłowska  – Żukowska Marzena

biologia

27.     

Rechinbach Bożena

nauczanie początkowe, historia

28.     

Rybak Alicja

j. polski

29.     

Saik Elżbieta

biologia

30.     

Semeniuk – Waś Agnieszka

j. angielski

31.     

Siwek Dorota

matematyka, geografia

32.     

Skorupska Maria

pedagog

33.     

Sobolewski Rafał

j. angielski

34.     

Szadziuk Elżbieta

nauczanie początkowe

35.     

Szczęsna Stefania

logopeda

36.     

Szwarc Irena

nauczanie początkowe

37.     

Wójcik Wanda Małgorzata

j. polski

38.     

Wróblewicz Katarzyna

nauczanie początkowe

39.     

Zarębińska Anna (religia)

religia

40.     

Zarębińska Anna (wspomaganie)

nauczyciel wspomagający

41.     

Żywicka Magdalena

nauczyciel wspomagający